Strona główna    Mapa strony    Wersja angielska  Wersja rosyjska  Wersja ukraińska 

Kolejna dyskusja w ramach Salonu Polityki
2007-11-27
Uwaga członkowie klubu Senaka i nie tylko:Biblioteka Elbląska zaprasza w środę 28 listopada o godz. 18 na kolejne spotkanie w Salonie Polityki. Dyskusję pt. „Pożegnanie z IV RP?” poprowadzi Mirosław Pęczak, a jego gośćmi będą prof. Wiesław Władyka i Mariusz Janicki - publicyści „Polityki” i autorzy książki „Cień wielkiego brata: ideologia i praktyka IV RP”. 
TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY NIE TYLKO W DNIU WYBORÓW!
2007-11-23
Uwaga członkowie klubu Seneka i nie tylko: 26 listopada br. ( poniedziałek )o godz. 14 w Sali Staromiejskiej przy ul. Św. Ducha 9, Prezydent Elbląga Henryk Słonina rozliczy się z realizacji zadań zadeklarowanych na rok 2007. Druga część spotkania będzie poświęcona problemom edukacji w Elblągu. Studenci będą mieli okazję wyrazić swoje zdanie na forum publicznym, skorzystajmy z niej! 
Spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego
2007-11-14
W czwartek 15 listopada o godz. 19 kino Światowid zaprasza do Dyskusyjnego Klubu Filmowego na spotkanie z twórcami filmów animowanych: wykładowcą dr Antonim Grzybkiem i studentami Katedry Sztuk Pięknych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.Wstęp na spotkanie jest wolny. 
Uwaga!!! Spotkanie organizacyjne "Seneki"
2007-10-26
Spotkanie organizacyjne klubu dyskusyjnego "Seneka"w nowym roku akademickim, odbędzie się w środę 31. 10. 2007 o godzinie 11 w sali 230 ul. Grunwaldzka. Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno zdeklarowanych członków, jak również studentów chcących wstąpić do klubu. Omówimy oraz ustalimy plany działania klubu na najbliższy rok akademicki. Serdecznie zapraszamy. 
Klub Seneka - Forum Debaty Publicznej
2007-10-15
Klub dyskusyjny Seneka informuje, że Centrum kultury Światowid organizuje kolejne spotkanie w ramach Forum Debaty Publicznej. W środę 17 października o godz. 18 w Galerii Nobilis (Światowid, II piętro) odbędzie się publiczna debata, której tematem będzie Biznes i polityka. W dyskusji udział wezmą przedsiębiorcy oraz przedstawiciele komitetów wyborczych i kandydaci do parlamentu. Zachęcamy wszystkich studentów zainteresowanych tematyką do wzięcia udziału w spotkaniu. 
"Życie jest jedno - to nie gra" - Nieletni przestępcy
2007-04-19
„Życie jest jedno – to nie gra”Nieletni przestępcy Dnia 14 marca 2007 roku odbyło się spotkanie członków uczelnianego klubu dyskusyjnego SENEKA z panami z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu – podkomisarzem Markiem Cieślakiem i Rzecznikiem Prasowym Komendy Waldemarem Czerskim. Na szczęście nie było to spotkanie służbowe. Tematem owego spotkania była przestępczość wśród nieletnich. Na początku spotkania 
< Poprzednie | Nastepne >