Strona główna    Mapa strony    Wersja angielska  Wersja rosyjska  Wersja ukraińska 

LipDub PWSZ Elbląg NAGRANY!

Nagranie LipDub LipDub PWSZ Elbląg nagrany! W ubiegły piątek budynek przy ul. Czerniakowskiej zamienił się w wielkie studio filmowe.

Pierwsi uczestnicy LipDuba pojawili się w budynku Uczelni już o godzinie 13-ej, aby przygotować stosowne dekoracje. Nie obyło się bez drobnych problemów gdyż w tym czasie trwały na Czerniakowskiej zajęcia i nie mieliśmy dostępu do wszystkich sal aż do godziny 16.30.

Mimo to humory wszystkim dopisywały zwłaszcza gdy zrobiliśmy sobie przerwę obiadową na pyszną pizzę, którą otrzymaliśmy od CZIK-CZUK PIZZA, WIELKIE DZIĘKI!

 

Po nabraniu sił zabraliśmy się do dalszej pracy a część naszych aktorek poddała się w tym czasie zabiegom kosmetycznym. Wizażem zajęły się słuchaczki Technika Usług Kosmetycznych ze Szkoły Policealnej im. J. Romanowskiej w Elblągu, WIELKIE DZIĘKI!

 

Od godziny 16.30 rozpoczęliśmy próby z kamerzystą Telewizji Elbląskiej, niestety znowu powstały problemy. Okazało się, że ramię od Steadycama wystaje za bardzo w bok i kamerzysta miał przez to problemy z przechodzeniem po wąskich schodach oraz przeciskać się przez drzwi, ale daliśmy radę:)!

Technicznie nasz LipDub był jednym z trudniejszych do nagrania. Szybkie tempo muzyki, wąskie, strome schody i ciasne ciemne korytarze niesprzyjany kręceniu. Mimo to, jesteśmy zadowoleni i z niecierpliwością czekamy na oficjalną premierą, która odbędzie się 27 maja o godz. 20.00 w klubie Odzieżowa 12.

 

W finałowym nagraniu LipDub PWSZ wzięło udział ok. 70 osób, większość stanowili studenci PWSZ, nie zabrakło absolwentów a także wykładowców. Szczególne podziękowania dla dr hab. inż. Cezarego Orlikowskiego, dr Agaty Rychter i dr inż. Henryka Olszewskiego, który uratował scenkę z panem Kleksem J Dziękujemy również mgr Henryce Szumnej, prezes AZS PWSZ Elbląg.

 

Ostatni klaps podczas piątkowego nagrania padł po godzinie 19-ej, najlepsze ujęcie zarejestrowaliśmy po ok. sześciu próbach z kamerą. Wielkie brawa należą się naszym siatkarkom, które spieszyły się na swój mecz aby ograć wykładowców PWSZ, jak się dowiedzieliśmy dziewczyny wygrały :)

Po wielkim sprzątaniu budynku na spokojnie zjedliśmy pizzę ufundowaną przez Odzieżową 12 i dyskutowaliśmy nad tym co wydarzyło się owego piątkowego popołudnia.

 

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom LipDub PWSZ a także partnerom naszego projektu: Telewizji Elbląskiej bez której nie bylibyśmy w stanie nagrać naszego klipu, klubowi Odzieżowa 12 za pomoc techniczną, Czik-Czuk PIZZA a także Szkole Policealnej im. J. Romanowskiej w Elblągu.

 

Wielka premiera LipDub PWSZ Elbląg połączona ze specjalną imprezą odbędzie się 27 maja o godzinie 20-ej w klubie Odzieżowa 12.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Pełna galeria zdjęć z nagrania

 

 

Organizatorzy LipDub PWSZ Elbląg