Strona główna    Mapa strony    Wersja angielska  Wersja rosyjska  Wersja ukraińska 

Nakręcamy LipDub PWSZ Elbląg

Logo LipDub PWSZ Elbląg Zapraszamy wszystkich chętnych studentów i absolwentów PWSZ Elbląg do udziału w międzynarodowym projekcie University LipDub.

Wszystkie chętne do udziału w projekcie osoby prosimy o kontakt mailowy : lipdub@pwsz.elblag.pl
W mailu podajcie swoje imię i nazwisko, rok i kierunek studiów. Jeśli działacie w jakimś kole naukowym, macie jakieś ciekawe hobby, trenujecie taniec, chcecie coś fajnego zaprezentować napiszcie o tym.

 

Więcej informacji o naszym projekcie dowiecie się na Facebook'u - DOŁĄCZ DO NAS!


Aktualności

LipDub - Już jest LipDub PWSZ Elbląg!
2010-06-01
LipDub - Relacja z premiery LipDub'a PWSZ
2010-05-30
Na zdjęciu Maciej Bajur z zespołu "Kuśka Brothers" W ubiegły czwartek w klubie Odzieżowa12 odbyła się oficjalna premiera elbląskiego LipDub'a. Projekcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem studentów PWSZ, nie zabrakło również władz Uczelni a także pojawili się członkowie zespołu "Kuśka Brothers". ... 
LipDub - Komunikat organizatorów LipDub
2010-05-21

Organizatorzy LipDub PWSZ Elbląg pragną przeprosić członków KU AZS PWSZ Elbląg za zaistniałą sytuacje związaną z pokryciem się premiery LipDub z I-wszym Akademickim Balem Sportu.

 ... 
LipDub - Trailer LipDub PWSZ Elbląg
2010-05-20
LipDub - Relacja z nagrania LipDub'a w Telewizji Elbląskiej
2010-05-14

Telewizja Elbląska Zapraszamy do obejrzenia wczorajszych wiadomości elbląskich w których zaprezentowano fragment naszego nagrania a także wywiady z organizatorami LipDub PWSZ Elbląg.


Przypominamy, że głównym partnerem projektu jest Telewizja Elbląska, dzięki której możliwe było nagranie naszego projektu.

 ... 
LipDub - Wrażenia po LipDubie
2010-05-13

To już prawie tydzień po głównym nagraniu. Teraz czeka nas dogranie intro (w poniedziałek DS na Wspólnej) i przygotowania do wielkiej premiery.

Ciekawi jesteśmy jakie są Wasze wrażenia z głównego nagrania? Czy dobrze się bawiliście? Może macie pomysły na kolejną akcję ?

Czekamy na Wasze komentarze na FACEBOOK'u

 ... 
LipDub - LipDub PWSZ Elbląg NAGRANY!
2010-05-11

Nagranie LipDub LipDub PWSZ Elbląg nagrany! W ubiegły piątek budynek przy ul. Czerniakowskiej zamienił się w wielkie studio filmowe.
Zapraszamy do przeczytania podsumowania piątkowego nagrania.

 ... 
LipDub - Końcowe odliczanie
2010-05-05

LipDub PWSZ Elbląg Już tylko godziny dzielą nas od nagrania LipDuba Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Po trzech miesiącach intensywnej pracy i wielu perturbacjach z piosenką wreszcie zmierzamy do upragnionego końca. Przypominamy, czwartek 6 maja godz. 17.00 rusza pierwszy klaps na planie LipDub PWSZ Elbląg

 ... 
LipDub - Nowy partner Czik-Czuk PIZZA
2010-05-05

Pizza Czik-Czuk - partner LipDub PWSZ Elbląg Miło nam poinformować, że do grona partnerów projektu LipDub PWSZ Elbląg dołączyła Pizzeria Czik-Czuk


Czik-Czuk Pizza ma swoją siedzibę przy ul. Brzozowej 13 (Gwiezdna).

Telefon 055 237-40-40 / 055 234-26-46

 

Zapraszamy do spróbowania Pizzy Czik-Czuk :-)

 ... 
LipDub - Harmonogram prób
2010-04-28
Oto harmonogram prób naszego LipDuba. Obecność na próbach jest obowiązkowa. Osoby, które mają w tym czasie zajęcia prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy! ... 
< Poprzednie | Nastepne >