Legitymacja ISIC-AZS

Chcesz uzyskać legitymację ISIC - AZS ? Wykonaj kilka następujących kroków: 

 

Dłużej: wejdź na stronę www.legitymacje.azs.pl ,po czym przeczytaj informacje na temat legitymacji; na końcu tych informacji znajdzisz pozycję "system internetowy legitymacji AZS I ISIC-AZS;

 

Na skróty: wejdż bezpośrednio do systemu poprzez  link system internetowy legitymacji AZS i ISIC-AZSotworzy Ci się możliwość wypełnienia danych osobowych oraz wygenerowania deklaracji, która umożliwi Ci przystąpienie do Klubu Uczelnianego AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.


PAMIĘTAJ !!!

 • Wybierz pierwszą legitymację z dóch pokazanych na ekranie. Jest to legitymacja międzynarodowa - ISIC AZS. Druga legitymacja pod legitymacją ISIC AZS to legitymacja krajowa AZS dla członków powyżej 26 roku życia.
 • Czytaj dokładnie i postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku. 

 

Koniecznie zapoznaj się zponiższymi informacjami w roku akademickim 2017/2018

Składka członkowska AZS na okres 01.10.2017 – 30.09.2018

Instrukcja dla jednostek zrzeszonych w Organizacji Środowiskowej AZS Gdańsk

 

 1. Zarząd Akademickiego Związku Sportowego Organizacji Środowiskowej w Gdańsku postanowił, że wysokość składki do 31.12.2017 roku wynosić będzie:
 • standard – 55 zł (6 500 NNW)
 • komfort – 85 zł (25 000 NNW)
 • sport – 425 zł (75 000 NNW)
 • duplikat karty - 25 zł

Od 01.01.2018 roku wysokość składki wzrośnie o 10 zł i wynosić będzie:

 • standard – 65 zł (6 500 NNW)
 • komfort – 95 zł (25 000 NNW)
 • sport – 435 zł (75 000 NNW)
 • duplikat karty - 25 zł

 

2. Status członka AZS uzyskuje się po opłaceniu składki 55, 85 lub 425 złotych (po 1 stycznia 2018 odpowiednio 65, 95 i 435 zł).

3. Ważność ubezpieczenia rozpoczyna się następnego dnia po potwierdzeniu członkowstwa w systemie internetowym przez uprawnionego pracownika AZS Gdańsk.

a/ W przypadku przedłużania ważności legitymacji wydanych lub przedłużonych w  roku akademickim 2016/2017 należy zalogować się na stronie: https://polisy.voyager.pl/PolisaOnline/Wybor.aspx?id=AZSZARZADG&U=14, wypełnić, wydrukować, podpisać i dostarczyć 2 x wniosek wraz z legitymacją do kierownika/ trenera  sekcji lub Prezesa Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Elbląg mgr Henryki Szumnej - tel. 691 690 668; e-mail: h.szumna@pwsz.elblag.pl.

b/ W przypadku wyrobienia nowej legitymacji lub przedłużeniu legitymacji nieważnej w r/a 2016/2017, należy zalogować się na stronie: https://polisy.voyager.pl/PolisaOnline/Wybor.aspx?id=AZSZARZADG&U=14, wypełnić, wydrukować, podpisać i dostarczyć 2 x wniosek do kierownika sekcji lub Prezesa Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Elbląg mgr Henryki Szumnej - tel. 691 690 668; e-mail: h.szumna@pwsz.elblag.pl.

4. W trakcie roku akademickiego 2017/2018 nie ma możliwości zmiany wariantu składki (wymienionych w punkcie 1).

5. Legitymacje wyrabiane będą w terminie 7 dni od złożenia dokumentów w biurze Organizacji Środowiskowej AZS Gdańsk

6. Informacja dotyczy Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Elblągu:

    a/ Termin złożenia deklaracji w Biurze AZS Gdańsk jest uzależniony od daty złożenia deklaracji i wpłacenia składek w poszczególnych sekcjach klubu przez studentów.

    b/ Ustala się termin złożenia w/w dokumentów do Prezesa KU AZS PWSZ Elbląg na dzień 26 październik 2017 rok.

    c/ Ustala się drugi termin złożenia w/w dokumentów do Prezesa KU AZS PWSZ Elbląg na dzień 21 listopada 2017 rok do godziny 14.00

 

Dalsze informacje......

Od dziś możesz korzystać z wyjątkowo atrakcyjnego pakietu medycznego w Grupie LUX MED. 

Naszą ambicją jest, aby wszyscy nasi członkowie cieszyli się dobrym zdrowiem. Zdrowie jest bowiem szczególnie ważne dla ludzi uprawiających sport. Szybka diagnostyka i podjęcie leczenia to najlepszy sposób by utrzymać sprawność na najwyższym poziomie. Chcąc nieustannie promować zdrowy styl życia, z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce program opieki medycznej w blisko 100 placówkach Grupy LUX MED i ponad 1200 placówkach partnerskich w całej Polsce. 

Pakiet medyczny Comfort AZS obejmuje kompleksowe konsultacje lekarzy specjalistów, w tym ortopedy (bez skierowań) oraz niemal 500 rodzajów badań diagnostycznych wraz z RTG, USG, tomografią komputerową, rezonansem magnetycznym, a także rehabilitację. Posiadacz pakietu otrzymuje także 10% rabatu na leczenie i zabiegi operacyjne w Carolina Medical Center w Warszawie oraz na rehabilitację w Grupie LUX MED w całej Polsce. 

Zarząd Główny AZS wynegocjował dla Was atrakcyjne stawki, niedostępne nigdzie indziej za tak szeroki zakres prywatnej opieki. Wyrabiając nową legitymację AZS / ISIC-AZS lub przedłużając jej ważność, po prostu wyraź chęć nabycia pakietu Comfort AZS (wyboru można dokonać także później). Następnie niezwłocznie dokonaj opłaty.

Wszystkie szczegóły dotyczące pakietu Comfort AZS w Grupie LUX MED znajdziesz na stronie www.luxmed.azs.pl .

Wszystkim, którzy korzystają z legitymacji ISIC-AZS, polecamy zniżki w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie - w tym w Polsce. Dzięki funkcjonowaniu w systemie ISIC można uzyskać dostęp do tańszego transportu, hoteli, restauracji, i wielu innych okazji, a także do dodatkowego ubezpieczenia (m.in. na uprawianie sportów ekstremalnych). Szczegóły na stronie www.azs.isic.pl .

Zachęcamy także do zapoznania się nowym zakresem ubezpieczenia oferowanym przez kolejnego naszego partnera, Gothaer.   Szczegóły na stronie www.legitymacje.azs.pl

 .

Źródło: ZG AZS