Strona główna    Mapa strony    Wersja angielska  Wersja rosyjska  Wersja ukraińska 

Seneka na konferencji UWM

W dniach 15-16 maja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim miała miejsce XII Międzynarodowa Konferencja Kół Naukowych – „Koła Naukowe szkołą twórczego działania”. Rozpoczęła się ona od uroczystego powitania gości. Następnie mieliśmy możliwość obejrzenia cyklu występów artystycznych m.in. kabaretu „Z nazwy”. Po ich zakończeniu uczestnicy udali się na obrady swoich sekcji.

 

W Konferencji brali udział studenci naszej uczelni z Naukowego Koła Studenckiego Myśli Społecznej i Politycznej „SENEKA” w składzie: Katarzyna Pleszkun i Borys Klejnota. Wygłosili oni swoje referaty w sekcji ekonomicznej w grupie marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi, w której wystąpiło trzynastu prelegentów. Katarzyna Pleszkun zajęła się tematyką manipulacji w marketach, a Borys Klejnota marketingiem w rzeczywistości alternatywnej. Wszystkie wystąpienia były oceniane przez komisję, w której zasiedli specjaliści od marketingu. Po każdej prezentacji następowała krótka dyskusja oparta o tematykę prac studentów. Na podstawie obrad komisji zostało wyłonione pięć najlepszych prac: pierwsze miejsce, dwa drugie miejsca, trzecie miejsce i wyróżnienie. Mimo wysokiego poziomu uczestników autorka referatu o manipulacji zajęła drugie miejsce w swojej kategorii. Wszystkie streszczenia referatów zostały opublikowane w dwóch tomach specjalnie wydanej publikacji.

 

Po wręczeniu nagród uczestnicy udali się na obiad, a po nim na integracyjne ognisko. Niesprzyjająca pogoda nie przeszkodziła członkom kół w wybornej zabawie.