Strona główna    Mapa strony    Wersja angielska  Wersja rosyjska  Wersja ukraińska 

Kolejne pozdrowienia z Niemiec, tym razem ze Stralsundu

Pozdrowienia ze Stralsundu Hallo! Stralsund to miejscowość gdzie ludzie chętnie przyjeżdżają na wakacje, my zaś mamy okazję zarówno tu studiować jak i spędzać czas w niezapomniany sposób. Atmosfera jak i sami ludzie są niesamowici. Można tu spotkać ludzi niemalże z każdego rejonu świata, od Ameryki przez Europę aż po orientalną Azję.

 

Zajęcia prowadzone są w sposób bardzo praktyczny i interesujący, różniący się nieco od polskich realiów. Między profesorami a studentami panuje bardzo przyjazna atmosfera. W każdą środę spotykamy się w uczelnianym klubie studenckim – Haus8 doskonale się bawiąc, a w każdy inny dzień integrujemy się z resztą erasmusowców, przez co mamy na myśli wspólne wycieczki do takich miast jak Berlin, Hamburg, Bremen czy Hannover, imprezy i aktywne spędzanie wolnego czasu. Jednym słowem nie ma tu miejsca na nudę.

 

Uczelnia ma wiele wydziałów, które wraz z domkami studenckimi, stołówką, laboratoriami i salą gimnastyczną tworzą jeden wielki studencki kampus. Mamy więc nadzieję, że teraz jesteście już pewni, że chcecie tu przyjechać i przeżyć przygodę swojego życia!

 

P.S. Korzystając z okazji pozdrawiamy elektromistrzów oraz cały kierunek EM II roku studiów zaocznych, w szczególności Martynę!

 

Pozdrowienia ze Stralsundu Pozdrowienia ze Stralsundu Pozdrowienia ze Stralsundu Pozdrowienia ze Stralsundu