Strona główna    Mapa strony    Wersja angielska  Wersja rosyjska  Wersja ukraińska 

Świąteczne spotkanie społeczności akademickiej PWSZ w Elblągu

14 grudnia 2017 roku w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu odbyło się coroczne świąteczne spotkanie wigilijne pracowników i studentów Uczelni. Swoją obecnością zaszczycili nas również: Biskup dr Jacek Jezierski, Wiceprezydent Elbląga Jacek Boruszka, Przewodniczący Konwentu PWSZ w Elblągu mgr inż. Florian Romanowski oraz członkowie Konwentu.


W świąteczny nastrój wprowadził uczestników spotkania program artystyczny przygotowany przez studentów z Teatru Akademickiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu „Spóźnieni na czas” oraz występ Akademickiego Chóru PWSZ w Elblągu.

 

Po zakończeniu części artystycznej wszyscy przeszli na dziedziniec gmachu Uczelni, gdzie mogli podzielić się opłatkiem oraz złożyć świąteczne życzenia. W specjalnie przygotowanych namiotach czekał na zebranych poczęstunek. Szczególne podziękowania kierujemy do studentów, którzy przygotowali oprawę artystyczną spotkania oraz ich opiekunów: Pani dr Anny Grodziewicz-Cernuto za przygotowanie oprawy muzycznej, Pana Leszka Ostaszkiewicza za przygotowanie Jasełek oraz Pani mgr Iwony Ksionek za świąteczny wystrój sali.