IBUK Libra

 

Od 15 października br. uruchomiony zostanie dostęp do nowej listy tytułów w Ibuku Librze (202 publikacje wykupione i 875 darmowych). Wejście do dostępnych książek (z sieci uczelni) na stronie http://libra.ibuk.pl

 

Czytanie książek w IBUK LIBRA umożliwia dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu wejście do udostępnionych publikacji odbywa się przez przeglądarkę WWW, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji. Zalecamy używanie aktualnej wersji Google Chrome, Firefox lub Safari. Uruchomienie programu wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies.

 

1) DOSTĘP DO PUBLIKACJI Z SIECI UCZELNIANEJ na stronie LIBRA.IBUK.PL

Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.

 

2) DOSTĘP DO PUBLIKACJI SPOZA SIECI UCZELNIANEJ na stronie libra.ibuk.pl. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece.

UWAGA: ABY MÓC KORZYSTAĆ Z ZAAWANSOWANYCH FUNKCJONALNOŚCI, NALEŻY JEDNORAZOWO UTWORZYĆ SWOJE OSOBISTE KONTO MYIBUK.

 

Jak dodać kod PIN?

 

LISTA DOSTĘPNYCH KSIĄŻEK