Legalis System Informacji Prawnej

Od 1 października w Bibliotece PWSZ w Elblągu dostępny jest System Informacji Prawnej (SIP) Legalis. Zapraszamy do czytelni na stanowiska komputerowe, po uprzednim pobraniu loginu i hasła.
W czytelni Biblioteki PWSZ dostępne są następujące moduły:
Baza Aktów i Orzecznictwa
Prawo cywilne
Postępowanie cywilne
Prawo bankowe
Prawo pracy
Postępowanie administracyjne
Prawo podatkowe
Prawo karne
Prawo gospodarcze
Prawo samorządowe
Własność intelektualna.

Legalis jest systemem informacji prawnej stworzonym i ciągle rozwijanym przez zespół specjalistów Wydawnictwa C.H. Beck.
Oferta posiada nieograniczony dostęp do wielu unikatowych treści przez 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę.  Wszystkie, najbardziej cenione na rynku,  komentarze oraz monografie i czasopisma Wydawnictwa C.H. Beck zgromadzone są w 19 modułach komentarzowych. Systemy Prawa, wspierają prawników w najtrudniejszych sprawach, wymagających systemowego spojrzenia na całą gałąź prawa.
Baza Legalis zawiera komplet ujednoliconych aktów prawnych od 1918 r., a także ogromną bazę orzecznictwa, w tym niepublikowane orzecznictwo Sądu Najwyższego oraz największy zbiór wzorów pism i formularzy. Dane zawarte w Bazie aktualizowane są w cyklach tygodniowych i miesięcznych.

Oprócz bogatych treści Legalis oferuje szybkość, pewność i komfort pracy. Czytelny układ treści, w podziale na Bazę oraz moduły komentarzowe i specjalistyczne, sprawia, że poruszanie się po programie jest intuicyjne i proste. Zaawansowana technologicznie, inteligentna wyszukiwarka umożliwia szybki przegląd dokumentów dla zadanego kryterium.

 

www.legalis.pl