SWAP książkowe

bezgotówkowa wymiana książek, muzyki, filmów (kasety, płyty, winyle)

 

Wymień się w bibliotece!

 

Przeczytałeś już wszystkie swoje książki i chcesz je wymienić na inne?

Przyjdź do Biblioteki i wymień się książkami, filmami, muzyką…

Przejrzyj swoje książki, których nie czytasz, filmy, kasety, płyty z muzyką, które nie są Ci już potrzebne. Przyjdź z nimi do Biblioteki PWSZ w Elblągu i wymień się z innymi.

Od poniedziałku 19 maja odbędzie się akcja pod hasłem „SWAP KSIĄŻKOWE”.

 

 

 „SWAP KSIĄŻKOWE” (tzw. Book Swap Party) to inaczej bezgotówkowa wymiana książek. W wielu miejscach na całym świecie podczas takich akcji ludzie wymieniają się książkami. W ten sposób możesz przeczytane książki wymienić na inne. Być może znajdziesz tu książkę lub płytę z muzyką, której szukałeś od dawna.

 

Mamy proste zasady: przyniesione do wymiany książki są niezniszczone i w dobrym stanie, a filmy i muzyka oryginalne. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wycofania książki lub płyty nie spełniającej wymogów. Wymieniamy się jedna książka za jedną książkę, film, płytę lub jedna płyta za jedną książkę, płytę, kasetę itd. Jeśli nie znajdziemy ciekawych dla siebie pozycji, można swoje książki zabrać z powrotem do domu lub zostawić w celu udostępnienia ewentualnym zainteresowanym do 31 maja.

Mamy nadzieję, że nowych właścicieli znajdą powieści, poradniki, albumy, ale również kasety magnetofonowe, płyty CD, DVD a także płyty winylowe.

 

„SWAP KSIĄŻKOWE” to również czas na poznanie ciekawych osób, wymianę opinii na tematy literackie i inne.

Przyprowadźcie ze sobą przyjaciół, znajomych, sąsiadów.

 

Na spotkanie pod hasłem „SWAP KSIĄŻKOWE” zaprasza Biblioteka PWSZ w Elblągu - przy Al. Grunwaldzkiej oraz przy ul. Czerniakowskiej od poniedziałku 19 maja.