Chwila okiem pstrykacza

czyli wystawa fotografii Ireny Bykowskiej w galerii Filar Sztuki
przy Bibliotece PWSZ w Elblągu"Fotografować zaczęłam około 6 lat temu, ale na początku pstrykałam fotki aparatem na kliszę. Od 3 lat posiadam aparat cyfrowy, z którym praktycznie się nie rozstaję  […]” – uśmiecha się pani Irena. „Kocham ludzi, zwierzęta i morze. Najchętniej fotografuję zachody słońca, które są zawsze inne, mimo że wydawać się mogą takie same. Podziwiam Naturę, która jest dla mnie magią i poświęcam Jej każdą wolną chwilę. Uważam, że człowiek powinien o nią bardziej dbać, żeby cieszyła następne pokolenia. Moje fotki nie są "podrasowywane" przez współczesne programy komputerowe [...]. Chcę zatrzymać ulotne chwile i pokazać świat taki, jakim jest naprawdę".
Będzie ku temu okazja również za pośrednictwem prezentowanych na wystawie zdjęć, bo autorka dokonała rzeczy niezwykłej, zatrzymała w kadrze chwile króciutkie jak „pstryk”, a jak piękne – zobaczcie Państwo sami.
Zapraszamy do galerii na otwarcie wystawy we wtorek 9 października o godz. 15.30. Wystawa będzie czynna do 30. listopada od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, w soboty w godz. 9-14.

 

galeriafilarsztuki.blogspot.com