IBUK Libra

 

Od 1 października 2015 roku obowiązują nowe kody dostępu do bazy IBUK Libra. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe hasła przestają być aktywne. Czytelników korzystających z bazy IBUK Libra oraz wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki PWSZ w Elblągu po odbiór kodów dostępu (kodów PIN).

 

IBUK Libra to pierwsza w Polsce czytelnia internetowa http://libra.ibuk.pl/, pozwalająca na pracę z książką 24 godziny na dobę. Wystarczy podłączenie do Internetu.

 

Czytelnia http://libra.ibuk.pl/ zapewnia dostęp do elektronicznych wersji książek z różnych dziedzin wiedzy, takich jak: prawo, ekonomia, medycyna, nauki humanistyczne, nauki matematyczno-przyrodnicze i innych. Wśród książek znajduje się wiele podręczników akademickich.

Z bazy można korzystać w czytelniach Biblioteki PWSZ w Elblągu, sieci uczelnianej oraz z dowolnego miejsca (z dostępem do Internetu) po zarejestrowaniu się i podaniu kodu PIN.

Zachęcamy do zapoznania się z tytułami dostępnymi w serwisie i korzystania z usługi.

 

LISTA DOSTĘPNYCH KSIĄŻEK

 

W celu uzyskania informacji na temat serwisu i zasad korzystania oraz otrzymania kodu dostępu zapraszamy do wypożyczalni.

 

POMOC IBUK Libra – jak dodać kod PIN?