Libra IBUK

 Od 1 października 2013 roku Biblioteka PWSZ w Elblągu posiada dostęp do bezpłatnego korzystania z czytelni internetowej http://www.libra.ibuk.pl/.

Czytelnia http://www.libra.ibuk.pl/ zapewnia dostęp do elektronicznych wersji książek z różnych dziedzin wiedzy, takich jak: prawo, ekonomia, medycyna, nauki humanistyczne, nauki matematyczno-przyrodnicze i innych. Wśród książek znajduje się wiele podręczników akademickich.

Z ibuków znajdujących się w czytelni można korzystać w siedzibie Biblioteki PWSZ w Elblągu, we wszystkich siedzibach PWSZ w Elblągu, domach studenckich, a także z komputera domowego.

Korzystanie z ibuków poza biblioteką możliwe jest po uprzednim pobraniu w wypożyczalni biblioteki specjalnego hasła, umożliwiającego dostęp do serwisu.

Zachęcamy do zapoznania się z tytułami dostępnymi w serwisie i korzystania z nowej usługi. Korzystanie z czytelni internetowej umożliwia tworzenie własnej biblioteki książek, zaznaczanie czytanego tekstu, tworzenie notatek, a nawet cytowanie fragmentów na FB, czy Twitterze. W celu uzyskania informacji na temat serwisu i zasad korzystania oraz otrzymania  hasła zapraszamy do wypożyczalni.

 

 

Lista dostępnych książek