Puchar dla najlepiej usportowionego instytutu

W roku akademickim 2017/2018 Klub Uczelniany AZS PWSZ w Elblągu wraz z Zakładem Wychowania Fizycznego chcąc zintegrować środowisko akademickie proponują realizację dużego zadania sportowo – rekreacyjnego, jakim jest „Puchar Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu”. Przedsięwzięcie ma charakter ogólnouczelniany, którego celem jest wyłonienie najbardziej usportowionego i aktywnego instytutu w br. akademickim.

 

Każdy Instytut będzie mógł wystawiać drużyny i osoby indywidualne do rozgrywek czy innych aktywności sportowo – rekreacyjno – turystycznych, zaliczanych do „Pucharu PWSZ”.Uczestnicy będą zbierać punkty na konto swojego instytutu w ciągu roku akademickiego zgodnie z „Regulaminem Pucharu PWSZ w Elblągu", który jest dostępny  tutaj. Suma punktów zdobytych przez uczestników danego Instytutu będzie decydowała o zwycięstwie. Trzykrotne zdobycie pucharu przez trzy lata z rzędu będzie skutkowało otrzymaniem pucharu na własność. Puchar dla najlepiej usportowionego i aktywnego Instytutu  wręczy Rektor PWSZ w Elblągu na czerwcowym Święcie Sportu Akademickiego PWSZ w Elblągu.

W ww. rywalizacji będą mogli uczestniczyć studenci, nauczyciele akademiccy i pracownicy dziekanatów.

W związku z powyższym prosimy Was o liczny udział. Przewidujemy nagrody dla zwycięzców poszczególnych konkurencji zarówno drużynowych jak i indywidualnych. Dla MISTRZÓW w zbieraniu punktów przewidujemy nagrody indywidualne.

 

Dokumenty do pobrania
Student - indywidualna karta zgłoszeniowa
Pracownik - indywidualna karta zgłoszeniowa
Zespoły - karta zgłoszeniowa
Piłka siatkowa - regulamin Turnieju

Futsal - regulamin Turnieju

Klasyfikacja punktowa Pucharu PWSZ w Elblągu


Ze sportowym pozdrowieniem

Prezes KU AZS PWSZ w Elblągu
Kierownik ZWF